Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

TercihFest 2024 Başvuruları Başladı

21.05.2024
TercihFest 2024 Başvuruları Başladı
Türkiye’nin dört bir yanından başarılı üniversite adaylarını 3 günlük bir üniversite deneyiminde buluşturacak olan TercihFest 2024’ün hazırlıkları tamamlandı.

Ülkemizin ilk ve tek üniversite tercih festivali olan TercihFest, adaylar için bu yıl yine dolu dolu bir programla buluşmak için gün sayıyor.

TercihFest, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kendi alanında uzman ve uluslararası çapta üne sahip zirve konuşmacıları, sektör temsilcileri, akademisyenler; tercih uzmanları, üniversite öğrencileri ve mezunlar ile birebir görüşmeler, örnek bölüm dersleri, kampüs etkinlikleri ve tercih danışmanlığı eşliğinde YKS 2024’e girecek olan katılımcılarına 3 gün sürecek etkileyici bir üniversite deneyimi sunacak.

19 – 21 Temmuz tarihleri arasında İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi’nde düzenlenecek olan TercihFest 2024 kapsamında Turkcell Genel Müdürü Ali Taha Koç, Tarihçi Prof. Erhan Afyoncu, Türk Kızılay Başkanı Prof. Fatma Meriç Yılmaz, T.C. Merkez Bankası Başkanı Dr. Fatih Karahan, Eski Futbolcu Mesut Özil, MYC Partner YK Başkanı Murat Akdoğan, DEİK Başkanı Nail Olpak ve Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz, zirve konuşmacıları olarak üniversite adayları ile buluşarak kariyerlerindeki dönüm noktalarını katılımcılarla paylaşacak. Ayrıca adaylar, Üniversitemiz akademisyenleri tarafından verilecek olan kendi alanlarında ilgi çekici konulardaki örnek derslere katılarak, sosyal bilimlerin zengin dünyasının kapılarını aralayacaklar.

Konaklama ve ulaşım dahil ücretsiz olan TercihFest 2024 için son başvuru tarihi 5 Temmuz 2024 olup detaylı bilgi için tercihfest.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.