Onur Programi

Onur Programı

Sana bir diploma yetmez! Lisans programlarına ilaveten yaşam kalitene ve kariyerine katkı sağlayacak sistematik eğitimler almak istemez misin?

  • Onur Programı, üniversitemiz bünyesinde başarılı lisans öğrencileri ile lisansüstü araştırmacılara yönelik olarak düzenlenen, fakülte müfredatlarının ötesinde bir akademik derinlik ve zenginlik sunan, ayrıca öğrencilerimizi gerek maddi gerekse sosyal ve kültürel açılardan destekleyen özel programların yaygın adıdır.
  • İbn Haldun Üniversitesi Onur Programı bünyesinde atölyelerden gezilere, okuma gruplarından sosyal sorumluluk projelerine kadar birçok çalışmaya imza atılmaktadır. Süleymaniye Yerleşkemizdeki Mülazimler Medresesi, Onur Programı mensupları ve faaliyetleri için ayrılmıştır.
  • Onur Programında kendini geliştirebileceğin okuma grupları, atölyeler, seminerler ve konferanslar var. İşte onlardan bazıları: Dergi Editörlüğü Atölyesi, Osmanlı Matbuatında Çocuk, Etkili İletişim ve Beden Dili, İnsan Ontolojisi ve Psikolojisi ve Ortadoğu’da Güncel Krizler
  • Onur Programı Dergi Editörlüğü Atölyesine katılan öğrencilerimiz, Yani isminde bir kültür-edebiyat dergisi çıkararak edebiyat dünyasında güzel bir adım attılar. Yani Dergisi Uluslararası Dergi Fuarında temsil edilerek büyük beğeni topladı.