Gelecegim Sosyal Bilimler Zirvesi

Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi

Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesini, geleceği sosyal bilimlerde gördüğümüz için ve geleceği sosyal bilimlerde olan gençlerimize rehberlik etmek için düzenliyoruz. Bu zirve, öğrencileri ve aileleri sosyal bilimler alanında bilgilendirme, sosyal bilimlerin dallarının içeriklerini ve bölümler arasındaki farkları uygulamalı olarak anlatma ve öğrencilere vizyon ve motivasyon kazandırma amaçlarını taşıyor.

Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesine katılarak iş dünyasının önde gelen isimlerinin tecrübelerini dinleyip, merak ettiklerini sorma fırsatı yakalayabilir, alanında öncü şirketlerin yetkilileriyle sohbet edebilirsin. Ayrıca gelecekte çalışmayı düşündüğün iş alanlarını tecrübe edebilir, aynı meslek gruplarında çalışan insanlarla tanışıp, istişare edebilirsin. Böylelikle tercihlerini mesleklerle ilgili daha fazla bilgiye sahip olarak yapma fırsatı elde etmiş olursun.

3 gün süren zirvede düzenlenen atölye çalışmalarında seçtiğin alanla ilgili etkileşimli ve uygulamalı bir eğitim görürsün. Ayrıca Zirve kapsamında düzenlenen söyleşilerde de duayen isimlerin tecrübe ve birikimlerinden istifade etme fırsatı bulabilirsin.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.gelecegimsosyalbilimler.com/